40 PLN bonus od STS na GP Polski. Tylko w aplikacji mobilnej!

Tylko w aplikacji mobilnej od STS można otrzymać 40 PLN bonusu na GP Polski na żużlu. Jak działa ta promocja? Sprawdzamy szczegóły, by każdy z was mógł skupić się na tym, co najważniejsze!

40 PLN bonus od STS na GP Polski. Tylko w aplikacji mobilnej!
40 PLN bonus od STS na GP Polski. Tylko w aplikacji mobilnej!

STS promocja bonusowa – 40 PLN w aplikacji na telefony!

Promocja bukmacherska od STS przygotowana została z myślą o osobach, które jeszcze nie miały okazji korzystać z aplikacji mobilnej STS. Nieważne czy konto masz od wczoraj, czy od dawna – tutaj nie ma to znaczenia!

Przygotowany przez STS bonus to 40 PLN, które dostępne jest jedynie w dniach od 3 do 5 października. Nie trzeba zapisywać się do tej promocji – wystarczy wejść na stronę bukmachera, pobrać aplikację (łatwiej jest na iOS – tam wystarczy wizyta w AppStore) i zalogować się na konto.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Informacja o przyznaniu bonusu powinna pojawić się automatycznie. Zadanie gracza to zaakceptowanie premii i czekanie na zaksięgowanie pieniędzy na koncie. Środki powinny u graczy pojawić się do końca 6 października.

Bonus tylko na GP Polski. STS 40 PLN extra dla graczy!

A jeżeli ktoś jeszcze nie ma konta w STS, może w każdej chwili je założyć i tym samym zapewnić sobie dodatkowe ekstra bonusy – w tym 29 PLN bez depozytu! A to wszystko tylko za sprawą kodu promocyjnego „BETONLINE” – można go wpisać jedynie przy zakładaniu profilu!

🏍 Oferta specjalna na GP Polski w STS 🏍
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na STS.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE
  2. 29 PLN bez depozytu na start
  3. Do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie
  4. 40 PLN bonusu przy pierwszym uruchomieniu aplikacji mobilnej przed GP Polski na żużlu!

Zainteresowany innymi promocjami? W każdej chwili można zapisać się do powiadomień z naszej strony i tym samym otrzymywać informacje o nowościach, bonusach ekstra oraz premiach!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button