Jak obstawiać mecze Ekstraklasy, żeby zarabiać?

Typowanie Ekstraklasy to dla niektórych twardy orzech do zgryzienia, natomiast inni właśnie dzięki tym rozgrywkom zarabiają najwięcej. Chcecie znaleźć się w tej drugiej grupie? Właśnie w tym poradniku powinniście znaleźć informacje, których szukacie!

Jak obstawiać mecze Ekstraklasy, żeby zarabiać?
Jak obstawiać mecze Ekstraklasy, żeby zarabiać?

Obstawianie meczów Ekstraklasy – czy to naprawdę takie trudne?

Nie brakuje osób, które narzekają na poziom piłkarki polskich rozgrywek, jednak trzeba przyznać, że nawet dużą cześć takich kibiców ogląda spotkania Ekstraklasy czy jej zaplecza. Wielu fanów piłki nożnej ma spory sentyment do polskich klubów i nie wyobraża sobie weekendu bez włączenia w telewizji chociażby jednej transmisji z Ekstraklasy.

Mówi się, że mecze Ekstraklasy w internecie czy też w punktach stacjonarnych obstawia się piekielnie trudno. Prawda? Trudno jednoznacznie stwierdzić, chociaż na pewno nie jest to zadanie bardzo proste. Jeżeli wzięliście się za bukmacherkę, bo widzicie w niej sposób na łatwy zarobek, może lepiej będzie, jeśli zwiniecie manatki zanim jeszcze wykonacie jakikolwiek ruch?

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Oczywiście, na typowaniu da się zarobić, ale trzeba liczyć się z tym, że droga do sukcesu to także sporo porażek oraz zawodów. Na szczęście, wielu przykrych sytuacji można uniknąć. Trzeba tylko znać pewne zasady i ich przestrzegać.

Czy każdy może obstawiać mecze polskiej ligi?

Ekstraklasa dostępna jest w ofercie niemal wszystkich bukmacherów internetowych, którzy działają legalnie. W naszym kraju takich portali mamy już blisko 20, a liczba ta stale się powiększa. Wniosek nasuwa się sam: jeżeli chcemy obstawiać mecze polskiej ligi, bez problemu znajdziemy miejsce, w którym jest to możliwe.

Znacznie popularniejsze w dzisiejszych czasach jest obstawianie przez internet. Typowanie meczów online to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych zakładów granych w punktach naziemnych. Stawianie kuponów przez internet jest wygodne, a jednocześnie daje dużo możliwości, z których ta największa to zakłady na żywo. W przypadku Ekstraklasy granie live jest wyjątkowo rozchwytywane.

Zakłady online na Ekstraklasę
Zakłady online na Ekstraklasę

Do grania u bukmachera potrzeba tylko odpowiedniego wieku. Zgodnie z polskimi przepisami jedynie osoby pełnoletnie mogą obstawiać mecze i zdobywać dzięki temu wygrane. Nie ma znaczenia, na co dokładnie chcemy grać – typy na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów czy Bundesligę działają dokładnie na tej samej zasadzie.

Jak obstawiać Ekstraklasę, by na tym nie tracić?

Jeżeli obstawiamy mecze Ekstraklasy, możemy wpaść w pewną pułapkę. Chodzi głównie o to, by nigdy nie grać sercem, a zawsze kierować się rozumiem. Chociaż brzmi to dość enigmatycznie, polega po prostu na tym, by unikać obstawiania meczów swoich ukochanych klubów, a przede wszystkim – podchodzić do nich obiektywnie.

Każdy z nas jest emocjonalnie związany z pewnymi drużynami. To sprawia, że może nie zwracać uwagi na niektóre jej słabości albo zbyt mocno wierzyć w osiągnięcie przez nią sukcesu. Takie podejście to zazwyczaj wstęp do poważnych tarapatów.

Przeszukując typy bukmacherskie warto też patrzeć na to, jak drużyny grają w meczach przeciwko sobie. W polskich rozgrywkach takie zjawisko występuje dość często: my oddajemy wam punkty w trudnych chwilach, a za rok liczmy na rewanż. Oczywiście, to zawsze odbywa się w sposób nieoficjalny, ale łatwo zauważyć pewne przesłanki, które wskazują na różne tego typu „układy i układziki”.

Przestrzegamy na pewno na stawianiem „taśm” na Ekstraklasę, czyli graniem wielu meczów na jednym kuponie. Żeby taki zakład był zwycięski, trzeba poprawnie wytypować każde spotkanie. To bardzo opłacalne, jednak niezwykle trudne. W praktyce poprawne trafienie zakładów 1X2 w całej kolejce udaje się kilku osobom na cały sezon. Tutaj nikomu nie trzeba pisać, co to oznacza: lepiej typować mniej meczów, ale za to skuteczniej!

Na koniec kilka słów o niespodziankach. W Ekstraklasie jest ich zawsze pełno i granie tylko na faworytów często nie przynosi zamierzonych efektów. Rodzime kluby z czołówki tabeli uwielbiają gubić punkty w mało istotnych meczach, a już bardzo często zdarza im się szybko odpadać z pucharów – czy to europejskich, czy krajowych.

Obstawianie meczów Ekstraklasy
Obstawianie meczów Ekstraklasy

Czy na polskiej lidze da się dużo zarobić?

Nie ma co ukrywać, że każdy u bukmachera chciałby zarabiać możliwie jak najwięcej. Polska liga nadaje się do tego znakomicie, bo prawie w każdym meczu znaleźć można pokaźne kursy. Nie jest tak, że zawsze grając na Ekstraklasę zarobimy więcej niż w przypadku Serie A. Tyle że we włoskiej lidze niekoniecznie drużyna ze środka tabeli jest w stanie poradzić sobie z liderem, a nad Wisłą takie rzeczy się zdarzają i wcale nie są rzadkością.

Niektóre osoby naprawdę sporo zarabiają na typowaniu polskiej ligi. To nie tylko zawodowcy, którzy każdą wolną chwilę poświęcają na analizę statystyk i innych. Przede wszystkim trzeba dużo czytać, zbierać jak najwięcej informacji oraz mieć świadomość tego, że czasem nawet najlepiej przygotowany gracz przegrywa i nie ma w tym nic złego – to po prostu nieodłączny element bukmacherskiego świata.

Przede wszystkim trzeba pamiętać, by grać na stronach, które w Polsce działają legalnie. Nie ma mowy o korzystaniu z usług portali z szarej strefy – narażają nas one na przykre konsekwencje, a dodatkowo mogą w każdej chwili zablokować nam dostęp do środków za łamanie regulaminu (oświadczamy w nim, że w naszym kraju obstawianie w danym miejscu jest legalne).

Na szczęście, stron do obstawiania w naszym kraju nie brakuje. Na najpopularniejszej z nich www.STS.pl dostać nawet można 29 PLN bez depozytu na start, a to wszystko za wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„! zresztą, bonusy bukmacherskie na Ekstraklasę to teraz w zasadzie standard – łatwo się o tym przekonać!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button