BetClic PL – kiedy wystartuje? Znamy szczegóły!

Poznaliśmy kilka istotnych szczegółów dotyczących tego, kiedy wystartuje BetClic Polska. Wiadomo już, że premiera na pewno nie nastąpi w czerwcu tego roku, a więc będziemy mieli do czynienia z opóźnieniem.

BetClic PL - kiedy wystartuje? Znamy szczegóły!
BetClic PL – kiedy wystartuje? Znamy szczegóły!

BetClic start 2019

Internauci szukają informacji o tym, kiedy start BetClic będzie miał miejsce. To znana marka bukmacherska i trudno się dziwić, że wzbudza duże zainteresowanie polskich graczy.

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że bukmacher BetClic nie wystartuje w czerwcu 2019 roku. A właśnie takie były pierwsze plany strony Betclic.pl!

fortuna bonus za darmo
fortuna bonus za darmo

Bukmacher BetClic. Premiera w Polsce

Jak informują poinformowane strony branżowe, BetClic w Polsce będzie miał premierę w lipcu tego roku. Na pewno nastąpi to przed startem nowego sezonu Ekstraklasy, ale konkretna data jeszcze nie jest znana.

Na jednym z portali udało nam się znaleźć informacje, że bonus powitalny będzie wynosił 100% wartości pierwszej wpłaty. Nie jest wykluczone, że legalny bukmacher BetClic nowym graczom da nawet czterocyfrową liczbę na dobry początek!

Będziemy informować was na bieżąco, gdy tylko jakieś informacje na temat BetClic zostaną w sieci udostępnione i będą to newsy godne uwagi i zaufania.

W oczekiwaniu na nowego-starego bukmachera być może zainteresuje cię STS kod VIP. To okazja do zdobycia bonusu bez depozytu, jakiego nie ma w normalnej ofercie!

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button