Betfan APK pobieranie. Jak zainstalować aplikację bukmachera na telefonie?

Betfan APK jest programem, który pozwala na obstawianie meczów na telefonie. Jak wygląda pobieranie krok po kroku? Sprawdzona instrukcja czeka na każdego!

Betfan APK pobieranie. Jak zainstalować aplikację bukmachera na telefonie?
Betfan APK pobieranie. Jak zainstalować aplikację bukmachera na telefonie?

Nowoczesne obstawianie? Tylko w wersji mobilnej!

Nie ma żadnych wątpliwości, że nowoczesne obstawianie kojarzy się obecnie wszystkim z aplikacją mobilną. Granie na telefonie to już w zasadzie standard, podobnie jak załatwianie innych spraw bez wychodzenia z domu. I chociaż mało jest na ten akurat temat, Betfan aplikacja mobilna istnieje i można ją pobrać. Niektórzy klienci tego bukmachera w ogóle nie zdają sobie z tego sprawy!

Dzięki programowi Betfan na telefon możemy postawić kupon w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu. Potrzebujemy do tego tylko konta bukmacherskiego i dostępu do sieci. O jedno i drugie nie jest szczególnie trudno, a to kolejny pozytyw, o którym warto napisać.

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Betfan apk. Pobieranie aplikacji krok po kroku

Bukmacher Betfan w wersji mobilnej dostępny jest tylko na system operacyjny Android. Nie ma odmiany na iOS-a i nie wiadomo, czy będzie w najbliższym czasie. Aby jednak zajmować się faktami, a nie przypuszczeniami, skupmy się na tym jak pobrać Betfan apk. To z pozoru trudne nie jest, ale niektórzy mogą mieć z tym pewne kłopoty.

Apkę od Betfan można pobrać na stronie www.Betfan.pl. W górnym panelu zakładek wystarczy wybrać dział „Aplikacja mobilna”, a w nim wymagane jest kliknięcie jednego przycisku. Jeżeli wszystko to wykonujemy na laptopie czy komputerze, musimy ściągnięty plik przenieść do smartfona. Właśnie dlatego znacznie bardziej rekomendowane jest zeskanowanie kodu QR.

Kod QR to specjalny kwadrat zawierający dane mówiące telefonowi, co powinien zrobić. W przypadku instalacji aplikacji Betfan chodzi o rozpoczęcie pobieranie programu. Poniżej znajdziecie obrazek – wystarczy „pokazać” go aparatowi w telefonie, by załatwić wszystko bez użycia komputera.

Betfan apk pobieranie KOD QR
Betfan apk pobieranie KOD QR

Jak zainstalować aplikację Betfan? Nikt nie powinien mieć z tym problemu!

Instalacja aplikacji od Betfan nie powinna dla nikogo stanowić jakiegokolwiek programu. W dzisiejszych czasach wszyscy są dość dobrze obeznani z nowoczesnymi technologiami, a więc podstawy podstaw powinny być doskonale znane. Pamiętać trzeba przede wszystkim o tym, że w ustawieniach smartfona należy zaznaczyć zgodę na instalację programów z nieznanych źródeł. Jeżeli tego nie zrobimy, Betfan apk nie będzie mógł być rozpakowany.

Bez względu na to, czy posiadacie flagowca znanej firmy, czy korzystacie ze sprzętu, który ma już swoje lata (ale działa na Androidzie!), instalacja apki Betfan nie powinna zająć więcej niż parę sekund. Po całym procesie można przystąpić do logowania na konto i obstawiania!

Jak zainstalować aplikację od Betfan? Sposób I:

 1. Wchodzimy na www.Betfan.pl
 2. Przechodzimy do zakładki „Aplikacja mobilna”
 3. Klikamy przycisk „Zainstaluj”
 4. Czekamy na pobranie pliku Betfan apk
 5. Przenosimy instalkę do pamięci telefonu. Jeżeli powyższe kroki wykonaliśmy na smartfonie, ten punkt nie jest wymagany
 6. Wyrażamy zgodę na instalację pliku z nieznanego źródła
 7. Gotowe!

Jak zainstalować aplikację od Betfan? Sposób II:

 1. Uruchamiamy aparat na telefonie
 2. Kierujemy obiektyw w stronę kodu QR
 3. Rozpoczynamy pobieranie pliku od Betfan
 4. Instalujemy
 5. Możemy rozpocząć obstawianie! :)
Mobilna wersja strony Betfan
Mobilna wersja strony Betfan

Aplikacja mobilna Betfan. Opinie użytkowników

Nie ma dobrego programu bez pozytywnych komentarzy, dlatego sprawdziliśmy, jakie są opinie użytkowników dotyczące aplikacji mobilnej Betfan. Przeczytajcie kilka z nich nawet teraz!

Ściągniecie apki zajęło mi chwilę, a obstawianie w niej to wygodna opcja! Na pewno będę korzystał tak często, jak będzie mi to potrzebne

Jedna z lepszych aplikacji bukmacherskich od polskiego bukmachera. Nie ma zbędnych bajerów, ale jest za to wszystko, co trzeba do gry na najwyższym poziomie

Dużo promocji, wygodny w obsłudze interfejs i wirtualne sporty bez błędów – to moim zdaniem największe zalety aplikacji od Betfan. Kolejne też pewnie są, ale jeszcze za wcześnie, bym coś mógł o nich napisać

Szkoda, że tylko na Androida, ale to w zasadzie tylko jeden minus. Bardzo jestem zadowolony z tego, co Betfan Mobile oferuje. Pierwszy kupon zagrałem bez problemu, a każdy kolejny to już kwestia paru sekund!

Mój nowy faworyt jeśli chodzi o aplikacje bukmacher. Granie w Betfan na telefonie to prawdziwa przyjemność. Na plus zasługuje fakt, że mamy tu wiele promocji, a pierwszy zakład jest bez ryzyka, jeśli wpiszemy kod promocyjny BETONLINE.

Betfan – obstawianie bez podatku, a na start ponad 3000 PLN ekstra!

Betfan to jedyny bukmacher bez podatku w naszym kraju. Działa legalnie, a jednocześnie pozwala na zdobywanie wygranych większych o 14% w porównaniu z konkurencyjnymi stronami. Jeszcze mało? W takim razie co powiecie na dostępny tutaj bonus od pierwszych trzech wpłat, który może wynieść nawet 3000 PLN?!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Aby skorzystać z bonusu powitalnego na www.Betfan.pl, należy zarejestrować darmowe konto. Wypełnienie formularza to kilka chwil, a kod promocyjny brzmi „BETONLINE„. Wszyscy nowi gracze otrzymują do 3000 PLN w bonusach za depozyt oraz wygrane, natomiast w przypadku pierwszego kuponu można liczyć nawet na 100 PLN zwrotu, gdy nie uda się wygrać.

Bonus powitalny Betfan jest jednym z lepiej ocenianych przez miłośników obstawiania. Jakby to jeszcze kogoś nie przekonało, warto wspomnieć, że na www.Betfan.pl codziennie organizowane są promocje z bonusami, doładowaniami i nie tylko. Wszystko dostępne również w aplikacji mobilnej – na prostych zasadach.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button