Zastanawiasz się, u jakiego bukmachera najlepiej obstawia się esport? Legalne zakłady bukmacherskie mają bogatą ofertę na e-sport, sprawdzamy kto ma najlepszą. Jest też kilka istotnych faktów, które powinieneś wiedzieć!

Zakłady esport. Jaki bukmacher najlepszy?
Zakłady bukmacherskie na esport. Jaki bukmacher najlepszy?

Gdzie obstawiać esport?

Obstawianie wyników meczów w różnego rodzaju turniejach esportowych to już niemal standard wśród miłośników gry u bukmachera. Nic dziwnego, że coraz częściej legalne zakłady bukmacherskie w Polsce przygotowują specjalne, dedykowane oferty i promocje dla fanów rywalizacji CS:GO czy League of Legends.

Jeżeli chcecie wiedzieć, jakie zakłady bukmacherskie posiadają najlepszą ofertę na rynku, możecie sprawdzić ranking bukmacherów esport. Dla tych, którzy jednak wolą iść własnymi ścieżkami, przygotowaliśmy kilka dobrych rad.

„Obstawiam esport głównie w STS bo ma najlepszą ofertę i świetne kursy. Do tego bardzo często są promocje i darmowe bonusy przy obstawianiu e-sportu. Innym dobrym bukiem jest Totolotek, też dobra oferta i fajne promocje.” – opinie z forum virtualbet.pl

Imprezy esportowe różnej rangi organizowane są niemal cały czas, dlatego dobrze znaleźć takiego bukmachera, u którego będzie można znaleźć typy nie tylko na najpopularniejsze turnieje.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Istotne są też także wysokości kursów. Pamiętajcie, że bonus powitalny odbiera się jednorazowo i raczej nie powinien on być jedynym powodem, dla którego zakładamy konto w tej, a nie innej firmie. Zawsze sprawdzajcie, jak notowania dostępne u konkretnego bukmachera prezentują się na tle konkurencji.

Esport bonus bez depozytu

Chociaż niektórzy to mocno bagatelizują, zwracajcie uwagę również na wygląd strony, o której myślicie. Na pierwszy rzut oka interfejs może okazać się mało istotny, ale w rzeczywistości wygodna i prosta obsługa zakładów online potrafi umilić życie!

Jeżeli do tej pory nie graliście nigdy u bukmachera, to normalne, że macie pewne obawy. Na szczęście, istnieje coś takiego jak bonus bez depozytu, czyli pieniądze na obstawianie, które odbiera się za samo założenie konta. Obecnie taki prezent znajdziecie chociażby w bardzo znanym portalu Totolotek!

Obstawianie esportu online LEGALNIE – www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.