Bezpieczne Betgames w STS. Karty bez ryzyka – 20 PLN do zdobycia!

Betgames w STS to nawet 20 PLN do zdobycia. Jak działa promocja bez ryzyka, w której można postawić dowolny kupon i w razie porażki otrzymać pełny zwrot stawki?

Bezpieczne Betgames w STS. Karty bez ryzyka - 20 PLN do zdobycia!
Bezpieczne Betgames w STS. Karty bez ryzyka – 20 PLN do zdobycia!

Betgames – bezpieczny zakład 20 PLN

Karty Wojna w STS oraz inne rozgrywki dostępne w Betgames interesują bardzo wielu graczy. Nie wszyscy jednak jeszcze sprawdzili, jak dokładnie obstawia się karty przez internet. Teraz mogą to zmienić!

Co trzeba wiedzieć na temat samej promocji? Pierwsza dobra wiadomość – każdy może z niej skorzystać, a wystarcza tylko darmowe konto typerskie. Druga dobra wiadomość – nie potrzeba zapisywać się ani wpisywać żadnych specjalnych kodów!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Karty STS bez ryzyka

W ramach oferty specjalnej do odebrania jest nawet 20 złotych zwrotu w przypadku kuponu na zakłady na karty w STS. Liczą się w tym przypadku tylko kupony AKO oraz SOLO.

STS automatycznie oddaje pieniądze przegranym klientom. Maksymalna wartość cashbacku to 20 złotych, ale kupon kwalifikacyjny można postawić także za więcej – wszystko zależy od obranej strategii!

Bezpieczne Betgames to oferta, z której skorzystać można tylko jeden raz. Zwrot następuje bez większego udziału gracza. Oczywiście, w przypadku wygranej cała kasa ląduje na koncie tak, jak zawsze!

Do promocji potrzebne jest konto w STS, które można założyć za darmo i legalnie! Cały proces trwa niecałą minutę, a kod promocyjnyBETONLINE” pozwala na zdobycie 29 PLN bez depozytu oraz do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button