Betfan daje 500 zł zwrotu na Łotwa – Polska!

Bukmacher Betfan oferuje graczom 500 złotych zwrotu na mecz Łotwa – Polska w ramach akcji Radar365. Już teraz można poznać szczegóły i dowiedzieć się o tym, jak zgarnąć ewentualny zwrot.

Betfan daje 500 zł zwrotu na Łotwa - Polska!
Betfan daje 500 zł zwrotu na Łotwa – Polska!

Betfan bonus na mecz Polaków z Łotwą!

Oferta specjalna dostępna jest tylko w dniu 10 października. To właśnie wtedy reprezentacja Polski zmierzy się na wyjeździe z Łotwą w eliminacjach mistrzostw Europy 2019.

Jak skorzystać z tej promocji? To bardzo proste – wystarczy zagrać gruby kupon na mecz Łotwa – Polska! Stawka musi wynieść dokładnie 999 złotych!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

W ramach oferty Betfan gwarantuje wypłatę zwrotu 500 złotych w przypadku, gdy kupon okaże się przegrany. Na jedno konto można zgarnąć maksymalnie jeden zwrot – tylko od gracza zależy, na co postawi!

500 PLN zwrotu. Wystarczy grać grubo w Betfan!

W zakładzie promocyjnym musi znaleźć się typ na mecz Łotwa – Polska z kursem co najmniej 1.60 oraz dwie inne propozycje bukmacherskie z oferty Betfan. W przypadku zakładów niedotyczących meczu Polaków kurs musi też wynosić minimum 1.60!

Brak konta w Betfan to nie problem, bo teraz rejestracja odbywa się tutaj w kilka chwil! A wszystko to bez konieczności natychmiastowej weryfikacji danych. Na start Betfan daje największy bonus w Polsce – aż 3000 złotych!

Tylko teraz można przy rejestracji wykorzystać Betfan kod promocyjnyBETFAN” i dodatkowo na start otrzymać 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button