STS bonus 10.000 PLN na weekendowe hity piłki nożnej!

Bonus od bukmachera STS na ten weekend to aż 10.000 PLN do zgarnięcia! Co zrobić, by odebrać część tej kasy dla siebie? Przedstawiamy wszystkie ważne szczegóły aktualnej promocji!

STS bonus 10.000 PLN na weekendowe hity piłki nożnej!
STS bonus 10.000 PLN na weekendowe hity piłki nożnej!

STS konkurs na weekend. Do wygrania 10.000 PLN!

Do promocji nie trzeba się zapisywać. Każda osoba zarejestrowana u bukmachera może skorzystać z tej oferty i tym samym mieć szansę na zdobycie ekstra kasy na obstawianie.

Przygotowana przez STS promocja polega na postawieniu co najmniej jednego kuponu AKO za 21 PLN lub więcej. W kuponie należy zawrzeć zakłady na następujące spotkania:

  • Bayern Monachium – Borussia Dortmund
  • Liverpool – Manchester City
Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Pieniądze za obstawianie. Kto podejmie wyzwanie?

Gracze, którzy poprawnie wytypują 1X2 w obu tych pojedynkach na jednym kuponie, otrzymają część z puli 10.000 PLN. Jeżeli dojdzie do pewnych sensacji, wygrana konkursowa może być naprawdę pokaźna!

Pierwszy mecz promocyjny już 9 listopada o godzinie 18.30. Jest zatem naprawdę niewiele czasu na przemyślenie swoich typów. Tym bardziej, że w STS jest o co grać – wygrana za kupon i wygrana w promocji do 10.000 PLN!

Jeden uczestnik promocji może postawić maksymalnie pięć kuponów kwalifikacyjnych. Pozostałe zakłady nie będą brane pod uwagę.

Nowi gracze w STS mogą też korzystać z tej promocji oraz wszystkich innych. Przede wszystkim na start przygotowano dla nich nawet 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz 29 PLN bez depozytu tylko za założenie konta.

Bonus bez depozytu STS dostępny jest wyłącznie z kodem promocyjnym. Brzmi on BETONLINE i może być wpisany jedynie w formularzu rejestracyjnym bukmachera.

BONUS NA START OD BUKMACHERA STS. JAK ZGARNĄĆ KASĘ?
🤑🤑🤑

  1. Założenie konta z kodem promocyjnym „BETONLINE” na www.STS.pl
  2. Odebranie premii 29 PLN bez depozytu
  3. Pierwsza wpłata na konto typerskie
  4. Nawet 1200 PLN ekstra przy pierwszym przelewie pieniędzy na obstawianie!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button