Ewinner Zakład Bez Ryzyka. Premia na start dla nowych graczy 150 PLN

Jak odebrać Zakład Bez Ryzyka u bukmachera Ewinner? Co zrobić, by premia na start dla nowych powędrowała na konto w przypadku przegranego kuponu numer jeden?

Ewinner Zakład Bez Ryzyka. Premia na start dla nowych graczy 150 PLN
Ewinner Zakład Bez Ryzyka. Premia na start dla nowych graczy 150 PLN

Ewinner Zakład Bez Ryzyka 150 PLN dla nowych graczy

Legalny bukmacher Ewinner daje nowym graczom nie jeden, nie dwa, ale aż trzy bonusy na start. Każdy z nich odbiera się przy kolejnych wpłatach, czyli pierwsze trzy depozyty są dodatkowo nagradzane!

Podstawowym bonusem u bukmachera jest zakład bez ryzyka. Jest to bonus, który można otrzymać w przypadku nietrafienia kuponu. Jak dokładnie to wygląda? Nie ma w tym nic nadzwyczajnego czy trudnego – gracz po prostu stawia zakład, a gdy mu się nie powiedzie, będzie mógł liczyć na pełen zwrot.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bonus Ewinner. Promocje na start – powitalna kasa!

Kto może otrzymać przygotowany przez Ewinner bonus? Każdy, kto dokona rejestracji konta. Na ten moment nie jest wymagany żaden kod promocyjny, dlatego też oferta jest taka sama dla wszystkich nowo zarejestrowanych!

Gracz w ramach promocji bez ryzyka może otrzymać do 150 złotych. Kwota może być mniejsza, ale wszystko w głównej mierze zależy od tego, ile typer zdecyduje się postawić. Jest to zatem uniwersalna promocja – i dla tych grających za dużą kasę, i dla tych grających za drobniaki.

Ewinner bonus powitalny to także dwie premie za kolejne wpłaty. Bonus przy depozycie numer dwa to nawet 500 złotych. Tyle samo otrzymać można przy przelewie trzecim – co daje łącznie aż 1000 zł ekstra przy dwóch wpłatach!

Bukmacher Ewinner jest legalny? Owszem, a to dlatego, że posiada licencję Ministerstwa Finansów. Każdy, kto chce u niego grać, może robić to bez żadnego wahania i martwienia się o kwestie prawne.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button