10 PLN od STS na FC Barcelona – Real Madryt!

18 grudnia 2019 o godzinie 20.00 rozpocznie się najważniejszy mecz dla wszystkich piłkarskich kibiców. Bukmacher STS na starcie FC Barcelona – Real Madryt przygotował bonus 10 PLN! jak go odebrać?

10 PLN od STS na FC Barcelona - Real Madryt!
10 PLN od STS na FC Barcelona – Real Madryt!

Bonus 10 PLN na FC Barcelona vs Real Madryt

Grudniowe El Clasico będzie ostatnim w tym roku. Spotkanie pierwotnie miało odbyć się dużo wcześniej, ale zostało przełożone przez problemy w Katalonii. Dzięki temu na parę dni przed świętami czeka nas piłkarskie święto na najwyższym możliwym poziomie!

Legalny bukmacher STS na mecz FC Barcelona – Real Madryt za darmo przygotował aż 10 PLN bonusu, które można zgarnąć za postawienie jednego kuponu i to tylko z jednym typem!

obstawianie bez podatku w betfan
Betfan kod promocyjny na darmowy bonus 100 PLN bez ryzyka!

Jakie są zasady tej oferty specjalnej? Wszystko sprowadza się do postawienia kuponu za dokładnie 44 PLN, a w nim zamieszczenie pojedynczego typu związanego ze starciem FC Barcelona – Real Madryt.

Premia ekstra na El Clasico w STS!

Kurs zdarzenia kwalifikacyjnego musi wynosić co najmniej 2.00 – w innym przypadku kupon z nim nie będzie brany pod uwagę przy przyznawaniu bonusowych pieniędzy.

Bonus wynosi 10 PLN i można go odebrać za trafienie zakładu objętego promocją. Uwaga! Na jedno konto może wpłynąć maksymalnie jedna premia – bierze się pod uwagę pierwszy kupon spełniający warunki zagrany w trakcie trwania oferty.

Bonus to jeszcze nie wszystko, co przygotowane zostało przez STS na mecz FC Barcelona – Real Madryt. Na stronie www.STS.pl dostępny będzie darmowy stream z tego pojedynku, a to wszystko bez jakichkolwiek opłat i w stu procentach legalnie!

Bez depozytu + 1200 PLN. STS kod promocyjny „BETONLINE”

Cały czas nowi gracze mogą od STS odebrać 29 PLN bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie – do 1200 PLN! Premia dla nowo zarejestrowanych dostępna jest tylko z kodem promocyjnym „BETONLINE„!

Jak włączyć mecz za darmo w STS? Nie potrzebne jest do tego nic poza dostępem do sieci i kontem u bukmachera. ZOBACZ VIDEO:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button