Legalny bukmacher Ewinner 2019

Legalny bukmacher Ewinner prawdopodobnie wystartuje ze swoją ofertą w roku 2019. Co będzie można znaleźć na jego stronie internetowej? Jaki bonus powitalny przygotuje dla nowych klientów?

Legalny bukmacher Ewinner 2019
Legalny bukmacher Ewinner 2019

Ewinner bukmacher legalny w Polsce

Legalni bukmacherzy w Polsce muszą posiadać licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych. Ministerstwo Finansów taką koncesję wydaje na okres 6 lat z możliwością przedłużenia.

Ewinner bukmacher jako jeden z ostatnich w naszym kraju został wpisany na listę legalnych podmiotów. Nic dziwnego, że tak wiele osób zastanawia się nad tym, jak będzie wyglądała strona internetowa Ewinner oraz co dokładnie będzie można na niej znaleźć.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ewinner promocje i bonusy

W internecie pojawiają się już pierwsze przypuszczenia na temat tego, jaki będzie bonus powitalny Ewinner. Prawda jest jednak taka, że nie dowiemy się tego aż do momentu gdy firma rozpocznie swoją właściwą działalność.

Pewne jest to, że rejestracja Ewinner prawdopodobnie ruszy dopiero w pierwszym kwartale 2019 roku. Na ten moment nic także nie wskazuje na to, by opisywany bukmacher miał w planach przyjmowanie zakładów w punktach naziemnych.

Niestety, na otwarcie strony Ewinner musimy jeszcze trochę poczekać. Do tego czasu możemy skorzystać z usług innej strony bukmacherskiej, która jest w Polsce legalna. Na tę chwilę bardzo wielu graczy wybiera bukmachera Etoto!

—–

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button