Jak zwiększyć emocje na zakładach bukmacherskich?

Normalną sprawą jest, że zakłady bukmacherskie dostarczają nam pewnej dawki emocji, natomiast jest to tylko na początku. Po pewnej liczbie zrobionych zakładów ten entuzjazm opada i już się tak nie ekscytujemy tym. Dziś pokażemy wam kilka sposobów na odzyskanie ekscytacji na zakładach bukmacherskich.

Jak zwiększyć emocje na zakładach bukmacherskich?

Spróbuj swoich sił w innych zakładach

Jasnym faktem jest, że jedni stracą swój entuzjazm bardzo szybko, a inni dopiero po jakimś czasie, więc jeżeli dobrze Ci idzie w pewnej dziedzinie zakładów i wygrywasz naprawdę fajne pieniądze, to czemu nie spróbować swoich sił w innej dyscyplinie? Jeśli nawet spalisz jeden czy dwa zakłady, to bez większych problemów poradzisz sobie w innych, wybierając inne sporty które doskonale znasz, a zapewniam, że emocje przy wyborze nowych sportów będą takie same jak na początku twojej przygody i wyeliminujesz dzięki temu nudę i monotonie w swoich grach. Również dzięki temu zabiegowi, oprócz bonusów na start możesz zyskać dodatkową wiedzę która z pewnością przyda Ci się do typowania nowych sportów.

Obstaw zakłady na żywo

W sieci jest masa poradników bukmacherskich, które nie są przychylne aby obstawiać zakłady na żywo, ale jeśli posiadasz duże doświadczenie w typowaniu, możesz spróbować swoich sił w takich zakładach. Jeśli wygrasz taki zakład z pewnością twoje wspomnienia ożyją i wrócisz do obstawiania zakładów ze starym zapałem.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Wyszukaj kilka drużyn, które będziesz typował

Jeśli cały czas obstawiasz jedną drużynę bądź zawodnika który jest twoim pewniakiem, to zapał z wygranej w końcu wygaśnie. Obstawiając nowe drużyny albo zawodników, znowu poczujesz się jakbyś zaczynał swoją przygodę z typowaniem i z pewnością nabędziesz nową wiedzę, która pozwoli Ci typować nowe zdarzenia.

Spróbuj obstawić zakład w punkcie stacjonarnym

Starsi gracze cenią sobie stacjonarne lokale bukmacherskie, ponieważ lubią ten klimat gdy obstawiają w prawdziwym świecie, mają możliwość porozmawiania z innymi typerami, poznania nowych ludzi, nawiązania nowych stałych relacji lub w zdobyciu nowego doświadczenia. Niestety w dobie naszych czasów, gdy panuje pandemia, pamiętaj o tym aby odpowiednio się zabezpieczyć udając się do stacjonarnego lokalu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Załóż konto w innej firmie bukmacherskiej

Warto wiedzieć, że każdy bukmacher który jest na Polskim rynku ma swoją ofertę dla graczy. Wszyscy bukmacherzy mają w swoim zanadrzu inne sporty do obstawienia, jeden będzie miał w swojej ofercie gry karciane, a jeszcze inny e-sporty. Nie mówimy tutaj o tym, że masz mieć założone konta u wszystkich buków, a u tych którzy mają w swojej ofercie interesujące Cię sporty, które chciałbyś obstawić ale z różnych względów nie możesz tego zrobić u swojego bukmachera. Myślę, że taki zabieg z pewnością urozmaici twoje emocje związane z obstawianiem i zaczniesz na nowo czerpać radość z typowania.

Podobne artykuły

Back to top button