10 PLN zwrotu za przegrany kupon. WTA Finals na STS.pl!

Przegrany kupon z meczami WTA Finals? Legalna marka bukmacherska STS ma dla graczy zwrot w wysokości 10 PLN! Jak dokładnie działa ta oferta specjalna?

10 PLN zwrotu za przegrany kupon. WTA Finals na STS.pl!
10 PLN zwrotu za przegrany kupon. WTA Finals na STS.pl!

WTA Finals – 10 PLN od bukmachera STS

To nie jest kolejny STS bonus bez depozytu – tym razem chodzi o to, by postawić kupon i otrzymać zwrot w przypadku przegranej. Do odebrania jest dokładnie 10 PLN – poniżej prezentujemy szczegóły na ten temat!

Oferta specjalna dotyczy wszystkich osób zarejestrowanych u bukmachera. Nie trzeba się do niej zapisywać, bo wystarcza postawienie konkretnego kuponu. Poniżej prezentujemy szczegóły, które mogą was zainteresować:

  • Stawka dokładnie 21 PLN
  • Minimum 2 typy na dokładne wyniki meczów WTA Finals
  • Kupony postawione mobilnie lub tradycyjnie, na stronie internetowej
  • Obstawianie za własne środki, a nie bonusy
  • Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie min. 1.60

Po zwrot nie trzeba się zgłaszać. Jeżeli tylko spełni się warunki, otrzyma się go do określonej daty.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Obstawianie tenisa bez ryzyka!

Na jedno konto można dostać dokładnie 10 PLN. Środki zwracane są automatycznie do dnia 7 listopada. Sama promocja obowiązuje do końca października, czyli do 31. dnia tego miesiąca.

STS bukmacher w ofercie posiada wszystkie mecze WTA Finals. Spotkania te można obstawiać przedmeczowo, live, a nawet oglądać legalne, darmowe transmisje!

Dodatkowe pieniądze mogą być wykorzystane na dowolny cel. Wszystkie szczegóły dotyczące obrotu oraz innych istotnych kwestii poruszane są w regulaminie promocji.

Nowi w STS dostają więcej – 29 PLN bez wpłaty na start!

Nowi w STS mogą liczyć na jeszcze jeszcze! Aktualny bonus to jeszcze nie wszystko, co można zgarnąć na tej stronie internetowej – dla wszystkich przygotowano nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie i dodatkowe 29 PLN bez depozytu od razu na start.

  • 29 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE
  • 1200 PLN na start przy pierwszej wpłacie (bonus 100%)
  • Liczne promocje dla typerów
  • Legalnie i bezpiecznie na 100%!

Aktualny bonus bez wpłaty w STS to pieniądze, które zgarnąć można tylko ze specjalnym kodem promocyjnym. Hasło bonusowe brzmi „BETONLINE” i może być wpisane jedynie przy rejestracji!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button