Lvbet bonus bez depozytu 2020

Przygotowany przez bukmachera Lvbet bonus bez depozytu na rok 2020 to okazja do zdobycia 20 PLN od razu po rejestracji konta. O co w tym wszystkim chodzi? Warto poznać wszystkie szczegóły!

Lvbet bonus bez depozytu 2020
Lvbet bonus bez depozytu 2020

Bonus za rejestrację w Lvbet

Prawdopodobnie niektórym bukmacher Lvbet kojarzy się z charakterystycznymi utrzymanymi w czarno-żółtej kolorystyce punktami stacjonarnymi. To jednak przede wszystkim marka internetowa i to na stronie www.Lvbet.pl dostępny jest bonus bez depozytu, czyli darmowa kasa za samo założenie konta. 

Aby obstawiać mecze w Lvbet, potrzebne jest nam do tego coś w rodzaju profilu gracza. Jego założenie nikomu nie powinno sprawić najmniejszych problemów – wszystko sprowadza się do wejścia na www.Lvbet.pl i wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego. 

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Przy zapisywaniu się do bukmachera istotne jest to, by wpisać dane zgodne z prawdą. Można także wykorzystać kod promocyjny, który jest niezwykle istotny. To właśnie on zapewnia nam o bonus bez depozytu na start i to aż w wysokości 20 PLN! 

Lvbet kod promocyjny 2020. Co wpisać?

Aktualne hasło bonusowe w Lvbet brzmi BETONLINE. Wpisujemy je tylko przy rejestracji i nigdzie więcej. Odbieranie bonusu można uznać za rozpoczęte, ale dopiero po napisaniu specjalnej wiadomości e-mail jest ono zakończone. 

Do bukmachera piszemy z adresu e-mail, na który założyliśmy konto bukmacherskie. W temacie wpisujemy „Bonus bez Depozytu” i to wszystko, czego się od nas wymaga. Aktualnie całą korespondencję promocyjną kierować należy na skrzynkę promocje(małpa)lvbet.pl

Po odebraniu bonusu bez depozytu mamy na koncie 20 złotych, które można wykorzystać na obstawianie wydarzeń sportowych dostępnych w ofercie bukmachera Lvbet. W roku 2020 zakłady są dostępne już nie tylko na stronie internetowej www.Lvbet.pl, ale także w aplikacji mobilnej. 

Bonus lvbet 1520 PLN
Bonus lvbet 1520 PLN

20 złotych na start – bonus bez depozytu 2020!

Również z poziomu telefonu da się dokonać rejestracji konta i wpisać kod promocyjny BETONLINE. Biorąc pod uwagę, że w dzisiejszych czasach smartfony wykorzystywane są częściej niż komputery, nikogo nie powinno dziwić to, że graczom daje się również i taką możliwość. 

20 PLN na start w formie bonusu bez depozytu to jeszcze nie wszystko, na co można liczyć przy rejestracji konta u legalnego bukmachera Lvbet. Obecnie dla każdego nowo zarejestrowanego przygotowano do 1500 PLN za dwie pierwsze wpłaty na konto! 

W przeciwieństwie do bonusów bez depozytu, premie 1500 PLN można otrzymać od wartości wpłaconych przez nas pieniędzy. Przy przelewie numer jeden jest to maksymalnie 1000 złotych, a przy przelewie numer dwa – 500. Razem z naszym wkładem daje to pokaźną gotówkę i ogromne możliwości! 

W internecie nie brakuje plotek. Wiele serwisów internetowych informuje o fałszywych bonusach od Lvbet. Warto podkreślić, że w roku 2020 premie powitalne w tym miejscu to łącznie 1520 PLN i ani grosza więcej! 

Lvbet bonusy 2020
Lvbet bonusy 2020

Nowe promocje, a do tego 29 PLN freebet za darmo!

Oczywiście, nie jest wykluczone, że za jakiś czas sytuacja się nie zmieni. Jeżeli tylko – na przykład z okazji Euro 2020 – Lvbet wypuści jakąś nową ofertę specjalną, będziecie prędko o tym poinformowani! 

Na ten moment najpopularniejszym bonusem bez depozytu w Polsce jest 29 PLN dostępne na www.STS.pl. Aby odebrać tę kasę, trzeba założyć konto z kodem BETONLINE. Przy pierwszej wpłacie można otrzymać jeszcze do 1200 PLN oraz 20 PLN jako zakład bez ryzyka na STS Betgames


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button