Kod promocyjny Etoto 2019. Co wpisać?

Kod promocyjny Etoto 2019 jest już aktywny! Jeżeli nie masz konta u tego bukmachera, nadal masz prawo do skorzystania z oferty specjalnej!

Kod promocyjny Etoto 2019. Co wpisać?
Kod promocyjny Etoto 2019. Co wpisać?

Jaki kod promocyjny w Etoto?

Każda osoba niezarejestrowana w Etoto może założyć darmowe konto przez internet. Portal uruchomił też jakiś czas temu aplikację mobilną, tak więc możliwe jest też wygodne korzystanie z bukmachera za pomocą smartfona bądź tabletu.

Wiele osób zastanawia się, czy dostępny jest jakiś kod promocyjny Etoto 2019. Okazuje się, że tak! Każdy nowy gracz może wykorzystać to specjalne hasło i tym samym zyskać dodatkowe przywileje na starcie.

Pamiętajcie, że możliwe jest jedynie wpisanie hasła promocyjnego przy rejestracji! W późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości, co jest bardzo istotną wiadomością, o której niekoniecznie się mówi!

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Teraz czas na sam kod bonusowy Etoto! W chwili obecnej brzmi on „ETOTO20FREE” i pozwala na zdobycie 20 PLN bez depozytu do wykorzystania w aplikacji mobilnej bukmachera!

Jeżeli macie już konto w Etoto i z niego korzystacie, nie macie możliwości, by skorzystać z premii na start. Nadal możecie jednak odbierać wszelkiego rodzaju bonusy, które okazjonalnie pojawiają się na stronie bukmachera!

Darmowy profil typera można założyć poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button