Jak postawić na mecz Ligi Mistrzów w internecie?

Liga Mistrzów to najpopularniejsze piłkarskie rozgrywki klubowe na świecie. Jak postawić na mecz w Champions League? Oto poradnik, który wszystko dokładnie wyjaśnia i pokazuje!

Liga Mistrzów typy STS

Bukmacher internetowy to jeden z najczęstszych wyborów typerów. Obecnie punkty stacjonarne nie są już tak oblegane, jak jeszcze kilka lat temu, a obstawianie online zaczyna zyskiwać na popularności z każdym dniem.

Naturalne wydawało nam się, by opisać jak obstawiać mecze Ligi Mistrzów właśnie na podstawie oferty internetowej. W końcu raczej nie szukamy w sieci informacji o punktach naziemnych – od pracowników takich oddziałów też uzyskamy stosowne dane, jeśli tylko będziemy tego chcieli.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bukmacher STS jest najpopularniejszy w naszym kraju i to na nim się skupimy. Oto cztery proste kroki, które pokazują jak zagrać na Ligę Mistrzów online!

Jak zagrać kupon na mecze Ligi Mistrzów w STS?
⬇️⬇️⬇️

Krok 1 – Po wejściu na stronę www.STS.pl mamy dwie opcje: wejść bezpośrednio w zakładkę „Liga Mistrzów” lub poszukać tych rozgrywek w dziale „Piłka nożna”

Stawianie na ligę mistrzów
Stawianie na ligę mistrzów

Krok 2 – Champions League znajduje się na poziomie „Rozgrywki klubowe”

Jak postawić na mecze Ligi Mistrzów?
Jak postawić na mecze Ligi Mistrzów?

Krok 3 – Z ogólnej listy kursowej meczów można postawić na to, kto wygra mecz albo czy padnie w nim remis. Resztę załatwiamy dopiero po naciśnięciu przycisku z plusem

Liga Mistrzów zakłady online
Liga Mistrzów zakłady online

Krok 4 – Pełna oferta zakładów na popularne spotkania to grubo ponad sto możliwości. Tylko od wyobraźnia typera zależy to, na co zagra.

Obstawianie Ligi Mistrzów w internecie
Obstawianie Ligi Mistrzów w internecie

STS bonus za rejestrację. Kod promocyjny: BETONLINE

Do grania na stronie STS potrzebne jest darmowe konto. To można założyć w kilka chwil i to bez jakichkolwiek opłat, legalnie, a nawet bez weryfikacji danych z dowodu osobistego!

Aktywny kod promocyjny STS brzmi „BETONLINE„, a dla nowych graczy – nie tylko na obstawianie Ligi Mistrzów w internecie – przygotowano 29 PLN bez depozytu + 1200 PLN przy pierwszej wpłacie (lub mniej).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button