200 PLN za kolejną wpłatę do Forbet!

Jeżeli do zachodu słońca gracz wpłaci na swoje konto w Forbet minimum 20 PLN, będzie mógł odebrać specjalny bonus za kolejny depozyt! Poznaj szczegóły tej promocji już teraz!

200 PLN za kolejną wpłatę do Forbet!

Nowa promocja u bukmachera Forbet

Oferta specjalna przygotowana została z okazji najkrótszego dnia w roku. Trwa od wschodu do zachodu słońca, czyli dokładnie 7 godzin i 48 minut. 

Jeżeli masz już konto w Forbet i do tej pory nie odebrałeś bonusu na start, musisz w pierwszej kolejności odebrać premie za pierwsze wpłaty. Tylko w ten sposób będziesz uprawniony do zgarniania kolejnych doładowań! 

Doładowanie w piątkowej promocji wynosi dokładnie 50% wartości wpłaty. Gracz musi zdeponować co najmniej 20 PLN, by został zakwalifikowany do tej oferty i tym samym odebrać dodatkowe pieniądze. 

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wszystkie środki przyznane w promocji można wykorzystać stawiając dowolne zakłady z oferty legalnego bukmachera Forbet. Nie ma znaczenia to, czy będziesz grał w aplikacji mobilnej, czy też na oficjalnej stronie bukmachera. 

Pamiętaj, że w ciągu dnia możesz otrzymać maksymalnie jeden bonus i nie może on wynieść więcej niż 200 PLN! Masz czas do zachodu słońca!

Nie masz jeszcze profilu gracza w Forbet? Nie jest to żaden problem, ponieważ dodatkowe środki możesz odebrać także przy rejestracji. Na ten moment do wykorzystania jest w formularzu specjalny kod promocyjnyBETONLINE„, który wystarczy wpisać przy zapisywaniu się do buka! 


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button